Letní rekreace na horách

Rok se s rokem sešel a my vyrážíme na „výjezd“ (společnou dovolenou) do Velkých Karlovic. Čeká nás týden her, povídání, koupání a jen tak lenošení v malebné přírodě.

Přivítal nás oblíbený Penzion Lúka a jeho perfektní zázemí, kde je spousta prostoru pro naše pohybové aktivity. Vyblbnou se tady úplně všichni – nejmenší zde mají houpačky, skluzavku, pískoviště, ti starší zase velké hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis. A ohniště, kde opékáme párky, ocení úplně všichni.

Letos jsme měli rozličné počasí. První dny jsme trávili, díky deštíku, v budově a zápolili mezi sebou v družstvech. Tety a strejdové nám připravili prima soutěže, takže se nikdo nenudil. Naštěstí to ale bylo naposledy, kdy jsme nemohli vyběhnout ven. V pondělí se konal výlet k Čartáku, kde je nádherné hřiště se spoustou herních prvků. To jsme pořádně „zaměstnali“, nikdy se nám nechce odejít. I další dny se odbývaly ve znamení zábavy, smíchu a pohody. Jeli jsme se koupat do přírodního koupaliště zvaného Balaton, opékali párky, vyzkoušeli jsme si svou odvahu při noční stezce, která vedla přilehlým lesíkem, a v neposlední řadě jsme se vydali hledat poklad. Prostě jak se zpívá v jedné písničce …léto jak má být…!

Publikováno: 13.9.2022 | Autor: teta Hanka