Koncert kapely No Name

Dne 14. 2. 2016 jsme se vydali do Ostravy za kulturou. Valentýnský dárek v podobě pozvánky na koncert skupiny No Name obdržely nejen naše děti, nýbrž i děti z DD z širokého okolí.

Do Gongu ve Vítkovicích jsme dorazili s dostatečnou časovou rezervou, a tak jsme měli možnost potkat se a pozdravit s některými kamarády z dalších DD, se kterými jsme se seznámili na jiných společných akcích. Hlavním cílem však byl samotný koncert. „Předskokanka“ Aless zaskočila zejména vychovatele, kteří nechápali, jakým kouzlem měla okamžitě v moci všechny děti … stačilo pouhých pár vět. Že by zázrak? Jak se brzy ukázalo, na rozdíl od dříve narozených raperku Aless dospívající velmi dobře znají. Mají ovšem zase rezervy ve znalostech starších zpěváků a kapel. Když nastoupili No Name, ožili totiž nejdříve „strejdové a tety“. Atmosféra byla skvělá, zpěváci dokázali zaujmout i ty mladší, takže si na své nakonec přišli všichni.

Naše bránice během večera polechtal kouzelník, který o sobě říká, že kouzlit vůbec neumí. Richard Nedvěd měl krátký, zato velmi humorný vstup.

Pak už nás čekala jen cesta zpátky, během které jsme si stačili vyměnit své dojmy. Domů jsme se vrátili pozdě a pořádně unavení, ale spokojení.

Za úžasný zážitek sponzorům akce moc děkujeme.

Publikováno: 18.2.2016 | Autor: teta Hanka