Finále Hejbejte se s Hankou Kynychovou

Jedenáctý ročník populární akce Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou vrcholil finálovými závody na Žofíně. Již samotná budova slibovala krásný a slavnostní zážitek. Děti z jednotlivých domovů měly letos za úkol vybrat si takové sestavy, které jsou jim nejpříjemnější a nejmilejší ze všech 10 ročníků.

Náš domov reprezentoval tým složený z nových tanečníků, kteří se do závodů připravovali s pečlivostí a velkou vervou. Bylo to vidět i na jejich výkonu, a i když nebyli jak se říká na bedně, tančili opravdu báječně. Vystoupení v aerobicu – Piráti, muzikál Colu pijeme colu, MTV dance a Street dance bylo krásné a dokázali zaujmout svou energií porotu.

Velice krásný zážitek měla i nejstarší děvčata, která tančila v hlavní taneční shou s profi tanečníky a dalšími 10 dětmi z jiných domovů. Nezahanbila se ani teta, která získala 3. místo jako nejaktivnější teta. Cen a dárků bylo strašně, strašně moc a nakonec vše navršily ještě i dvě velké krabice s Lego stavebnicemi. Musíme říct, že jsme odcházeli jako od vánočního stromečku. Největší džentlmen Silvestr byl úžasný a povídal: Teto, příště jedeme opravdu autem. Bylo to v té chvíli humorné, když každé dítě neslo spoustu krabic a dárkových taštiček. Celou tou atmosférou jsme všichni tak nasákli, že i noční teta Zdenka utírala slzičky.

Publikováno: 1.12.2017 | Autor: teta Zuzka