Dětský den s fotbalisty MFK Frýdek-Místek

Dne 18.9.2019 se naše děti s vychovateli účastnily dětského dne na stadioně stovky ve Frýdku – Místku. Pro děti byl připraven bohatý program. Děti hrály fotbal s hráči MFK ve smíšených týmech. Mohly se zeptat na cokoli hráčů i trenérů…

Pro děti, které nehrály fotbal byly připraveny soutěže a skákací hrad, ze kterého byly nadšené především naše nejmenší děti. Naše děti milují jídlo a tak byly mile překvapeny, když si mohly dát občerstvení,  které pro nás bylo připraveno. Na konci celého dne bylo vyhlášení fotbalové soutěže. Vítězný tým dostal pohár a všechny děti dostaly medaile, rozvrh hodin a spousty dalších suvenýrů. Také vyhlásili nejlepšího střelce, hráče,  fanynku, kteří dostali dres a  další ceny. Tento den jsme si všichni moc užili. DĚKUJEME!

Publikováno: 24.9.2019 | Autor: teta Lucka