Zimní pobyt na horách aneb lyžovačka skoro na suchu

První březnovou sobotu jsme vyrazili na týdenní pobyt do našeho oblíbeného hotelu Lúka ve Velkých Karlovicích. Nemile nás překvapily kopce bez sněhu, ale zachránila nás sjezdovka na Kyčerce…

Někteří stateční jedinci se vrhali z kopce poprvé, jak na lyžích, tak na snowboardech a jiní se zdokonalovali ve svých dřívějších zkušenostech. Malá část účastníků zůstávala v hotelu, kde hráli hry, chodili na procházky a trávili čas s nejmenšími členy. Volné chvíle mezi klouzáním jsme věnovali nabírání sil na další den, hráli jsme kolektivní a deskové hry, soutěžili, zpívali u kytary, poslouchali hudbu, tančili a příjemně se bavili.

Velkým překvapením pro nás byla na sjezdovce intervence pana Martina, který nás moc potěšil tím, že věnoval své skorojmenovkyni Martině – začátečnici na snowboardu – lekci s instruktorem. Urychlil tak pokrok její snahy ve sjezdu na „prkně“.

Jako obvykle nám v hotelu dobře vařili, všem nám moc chutnalo a vždy jsme všechno snědli. Vrátili jsme se příjemně unavení a spokojení.

Publikováno: 24.3.2016 | Autor: teta Majka