Wellness pobyt ve Lhotce

V pátek 1. prosince odpoledne jsme vyrazili na wellness pobyt v hotelu U Fandy, do nedaleké Lhotky. Společně s naší 7. rodinkou si pobyt jely užít i trojka, pětka a šestka. Na tento pobyt jsme se moc těšili a neodradila nás ani předpověď počasí, která slibovala sněhovou nadílku…

Jízda autobusem zasněženou krajinou, skýtala v tomto adventním čase krásnou scenérii okolní zasněžené krajiny, pohodu a příslib relaxace.  Všichni jsme těšili na víkend zasvěcený vířivce, bazénu a bowlingu. Po příchodu nás uvítaly menší děti, které již přijely dříve a měly možnost dovádět ve sněhové nadílce. Po ubytování jsme se do sněhových radovánek nechali mladšími dětmi zlákat i my starší. Nutno podotknout, že jim to moc velkou práci nedalo 😀. Poté jsme se odebrali do místní restaurace, kde na nás čekala chutná večeře, a po ní následovala relaxace v bazénu a vířivce.

Sobotní ráno nám přineslo mnoho sněhové nadílky, kterou opět některé děti využily ke koulovačce, nebo válení ve sněhu. Po chutné snídani, kde jsme si vybrali, na co mají naše mlsné jazýčky chuť, jsme sobotní dopoledne strávili bowlingovým turnajem, kdy cílem nebylo zvítězit, ale užít si jej společně v téměř až rodinném duchu. Zahráli si všichni včetně tet a strejdů. Po obědě jsme si chvíli odpočinuli, a přestože neustále hustě sněžilo, vyrazili jsme na výšlap na Ondřejník. Ti, co dali přednost pohodě si zahráli karty, společenské hry nebo dováděli ve sněhu před hotelem. Výšlap na sněhem zavátý Ondřejník se povedl a všichni zúčastnění, byli spokojení a příjemně unavení z náročné procházky. Po velice chutné večeři jsme se stejně jako v pátek „naložili“ do vířivky a zaplavali v bazénu.

Nedělní ráno se již neslo v duchu úklidu a balení, a po snídani jsme se vydali zasněženou cestou na autobus, který nás dovezl k domovu. Všichni jsme si tento víkend náramně užili a děkujeme za tak příjemný víkendový pobyt.

Publikováno: 16.12.2023 | Autor: teta Katka