Wellness pobyt na Sluníčku

Po dlouhém čekání konečně nadešel čas, kdy se děti dočkaly odjezdu na víkendový odpočinkový pobyt na hotel Sluníčko v resortu Sepetná na Ostravici. Před odjezdem si připravili a sbalili všechny potřebné věci a oblečení, probrali jsme bezpečnost a hurá na hory…

Po příjezdu jsme se ubytovali a šli se podívat do okolí. Přitom jsme sbírali dřevo, abychom mohli večer posedět u táboráku a opéct si párky. Před tím nás ale čekala výborná večeře v hotelu. Děti si samy nachystaly dřevo na táborák, nakrájely párky a mohlo se začít… Večer ještě děti hrály venku na hřišti hry a tak se nemůžeme divit, že se jim do hajan moc nechtělo.

Sobota byla ve znamení užívání si Relax centra, kde jsme hned po výborné snídani bufetového typu vyrazili. Děti si vyzkoušely samovýběr jídla, a bylo vidět, že švédské stoly při víkendovém vaření mají natrénovány. V Relax centru jsme pak plně využili všechny nabízené služby a atrakce a nebýt stanovené doby oběda, děti bychom odtud nedostali. Po obědě jsme chvilku odpočívali, kdy bylo od počátku jasné, že při tom budeme sledovat naše oblíbené hokejisty z Třince v boji o postup do finále. Ale protože se dal čekat dlouhý zápas, museli jsme přeci jen ven. Cestu na Relaxcentrum jsme si prodloužili procházkou po blízkých lesích. Velký jásot radosti po vítězném gólu z nedalekého hotelu Sepetná byl slyšet až do bazénu, takže se naše nálada ještě zlepšila.

Večeře nás čekala opět výborná včetně ochotného a milého personálu. Večer si děti ještě chvíli hrály na hřišti a prolézačkách, ale bylo vidět, že únava po nabitém dni začíná převládat.

Ráno jsme museli děti budit, abychom nezaspali snídani. Po odhlášení z hotelu však náš program zdaleka nekončil a my se znovu přesunuli do Relax centra na další porci vodní zábavy a relaxace. Ta pokračovala následným turnajem v bowlingu, který jsme dětem připravili. Cestou zpět do FM jsme se zastavili v nedaleké restauraci u Tkáčů na polévku. Zde nás překvapil velmi milý přístup majitelů, kteří nás po jídle doprovodili do nedalekého prodejního stánku vyhlášené zmrzliny, aby všem dětem koupili velkou zmrzlinu.

Akce byla nabitá zážitky, a tak se nemůžeme se divit, že se dětem zpět nechtělo a skandovaly, že chtějí zůstat alespoň ještě týden😁.

Publikováno: 17.4.2024 | Autor: teta Zuzka