Obhajoba prvenství na soutěži Hanky Kynychové!

17. ročník Hejbejte se s Hankou Kynychovou byl tady a my se po krátké pauze opět účastnili. Byla to pro nás výzva, protože jsme držiteli poháru Absolutní vítěz…

V sobotu 7.10 jsme se vydali brzy ráno vlakem do Prahy. Děti se moc těšily, a tak nebyl ani problém se vstáváním. Cesta nám utíkala celkem rychle, užívali jsme si pohodu před tréninky a nácviky sestav. Program byl bohatý a pro některé, kteří se zatím moc nehýbali i náročný. 

Hned po příjezdu do Fitka nás všechny moc hezky přivítali. Účastnilo se celkem 11 domovů. Hned na začátku si děti vyzkoušely nacvičit profi tanec s Qašou. tento Warm up class se jim moc líbil a byl o něj velký zájem. Pak následovaly tréninky choreografií MINI a Junior. V junioru cvičily větší děvčata a s malými nacvičovaly i tety. Někdy je to náročné, protože udržet naše malé v pozornosti je těžký úkol. Ale vše se podařilo a my máme sestavičku, s kterou můžeme dělat radost při různých vystoupeních, které postupně připravujeme. Velký zážitek měly děti i z Drumcircle class – Tokhi. Po celodenní činnosti pak všichni unaveni hezky usnuli, aby si odpočinuli na další den, kdy po obědě již bylo vše na body, a hlavně se bojovalo i o pochvalu poroty. V neděli ráno tedy ještě probíhaly tréninky a doprovodný program známých tváří – L. Finková, N. Grossová, Honza Honig, A. Hesová, Heidi Janků a další.

V 15 hodin pak všechno začalo. Děti ze všech DD se moc snažily a užívaly si soutěž naplno. Někdy byly i slzy, když se něco nepovedlo. Naše děti bojovaly statečně a vše se vyplatilo – OBHÁJILI JSME PUTOVNÍ POHÁR, a to nás těší velice.

Nakonec setkání byl vyhlášen ročník 18., kdy Hejbejte se s Hankou Kynychovou bude vlastně plnoletý. A my se moc těšíme.

Krásné dva dny utekly jak voda a my se unaveni, ale spokojeni vrátili zpět do domova.

Publikováno: 28.11.2023 | Autor: teta Zuzka