Léto opět plné tance a pohybu

I toto léto se náš dětský domov účastnil projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Děti prožily krásných pět dní plné tréninku sestav aerobicu, MTV dance, Latiny a Street dance, které trénovaly s velkým nadšením i přes velmi horké počasí.

Mezi lektory letos patřil i slovenský tanečník Filip Jankovič, který byl dětem velkým kamarádem, rádcem i učitelem. Street a kategorii Muzikál – Horečka sobotní noci trénoval oblíbený tanečník Radek Fišer, Latinu Igor Šuster a aerobic Hanka Kynychová.

Pro děti byl připraven velmi hodnotný program. Strávily Den s policií, kde si mohly vyzkoušet uniformy, štíty, bavily se také s týmem potápěčů a pracovaly na dopravních testech. Společně jsme grilovali na břehu Vltavy. Další den jsme navštívili kino v Obchodním centru Hostivař, kde nám Nadační fond H.K. nabídl shlédnutí kresleného filmu MIMONI. A v neposlední řadě měli pro nás členové Hančiného týmu připraven vstup na výstavu 50 let Večerníčku.

Ještě nás čeká podzimní soustředění a pak již v listopadu závody, kterých se letos účastní 19 dětských domovů.

I letos budeme pilně trénovat, abychom přivezli domů medaile. Snad se nám to jako každý rok povede. Věříme, že nám budou všichni držet palečky, a slibujeme že se budeme velmi snažit.

Publikováno: 29.8.2015 | Autor: teta Zuzka