Letní pobyt ve Velkých Karlovicích

Prázdniny se přehouply do druhé půlky měsíce srpna a celý náš DD odjíždí na týdenní dovolenou do našeho oblíbeného horského prostředí ve Velkých Karlovicích.

Všichni jsme, s očekáváním nových zážitků, společně odjeli autobusem do „našeho zaslíbeného místa“. Po příjezdu jsme se všichni ubytovali a seznámili jsme se s novým týdenním domovem. První dva dny nám moc počasí nepřálo, a proto jsme s dětmi hráli různé bodovací soutěže ve společenské místnosti, zpívali a hráli na kytary. Děti si vytvořily krásné uvítací obrázky na dveře pokojů. Druhý den odpoledne nám konečně přestalo pršet a my mohli vyběhnout před hotel. Kluci se nemohli dočkat, až si zahrají společně se strejdy fotbal, do kterého se rády zapojily i holky. Ostatní děti hrály ping pong nebo badminton. Třetí den nás probudilo krásné počasí a mohli jsme vyrazit na turistickou vycházku, kde na nás krása přírody působila na každém kroku. Na vycházce jsme se dočkali krásných výhledů nebo jsme si výlet zpestřili hledáním kešky.

Sluníčko nám přálo i po zbytek pobytu, který se nesl stále v duchu pohybu, her a hlavně pohody.  Stříleli jsme ve „sladké střelnici“, hráli ringové a fotbálkové souboje, utkali se v balónkové válce a poslední den hledali i poklad. Každý večer si pro nás menší děti připravily krásné divadelní představení, plné písní a vtipných scének. Letní výjezd vyvrcholil táborákem, u kterého jsme si nejen opekli párky, ale i zpívali a popovídali. Všichni jsme si užívali čistého horského vzduchu, krásné přírody a dobrého jídla.

Publikováno: 17.9.2017 | Autor: strejda Heinz