Desátý ročník Hejbejte se s Hankou Kynychovou je tady!

Tak máme s dětmi za sebou letní soustředění a přípravu na závody Hejbejte se s Hankou Kynychovou. Letos jak již název říká je 10. ročník a tudíž bude vše velmi vyšperkované.

Všechny sestavy jsou rytmické a zvučné a děti se nemohou rozhodnout podle daných pravidel, do které by šly. Líbí se jim všechny (i tetám). Nás zajímala především kategorie aerobic Kadet- děti cvičí na písničku od skupiny Olympik- želva. Máme zde dva chlapce a jednu dívku. Dále děti trénují Street dance – pod vedením Radka Fišera – zde zkouší své štěstí i Patrik, který v této již velké kategorii bude závodit poprvé. Velmi oblíbená je kategorie Latina dance , kterou trénuje Marek Dědík, kterého známe ze StarDance z televize. Je to velký sympaťák a tak i mezi tetami je spousta zájemkyň o tuto kategorii. Však i naše noční teta Zdeňka se neustále vlnila v rytmu a dokonce začala i nacvičovat vystoupení s Hankou – překvapení pro děti. Do latiny letos nastoupí i Silvestr, který i když občas zlobí, má v sobě rytmus a letos latinu trénoval i s tetou Zuzkou (snad budeme mít úspěch).

No a MTV dance – Filip Jankovič, zde mají děti sestavu těžkou, ale opět krásnou. Tuto kategorii trénují velká děvčata, ale není vyloučeno, že se nezapojí i menší. Děti se naučily základy a teď už budeme šperkovat, vyrábět kostýmy a ladit, abychom v listopadu dobře reprezentovali. Na letním soustředění děti nejen cvičily, ale byl pro ně připraven i doprovodný program. Měly k dispozici zábavné centrum, kde ve volných chvílích využívaly bazén, skákací hrad, trampolínu a jiné atrakce. Také mezi nás zavítali členové PČR, kteří dětem předvedli svou práci. Další hosté byly celebrity našeho VIP světa hudby, herectví a moderování – Heidi Janků, Zuzana Belohorcová, Linda Finková a další a další.

Unaveni, ale spokojeni, že jsme vše zvládli, jsme se vrátili zpět do DD. Děti již nyní pomalu opakují sestavy, ale hlavní tréninky začnou od září, kdy budeme již všichni spolu. Musíme také společně připravit kostýmy a ceduli, kterou budeme zdravit porotu a hosty.

Publikováno: 18.8.2016 | Autor: teta Zuzka