Den dětí v Kozlovicích

Po covid pauze jsme opět mohli přijmout pozvání na oslavu Dne dětí v Kozlovicích. Mohli jsme tak navázat na tradici, na kterou se každoročně moc těšíme.

Za požární zbrojnicí na nás vždy čeká spousta zábavných stanovišť, kde si po splnění úkolů vysloužíme razítko. Po zaplnění celé kartičky dostaneme báječné překvapení v podobě drobných dárečků – bločky, gumy, strouhátka, balónky apod. V mezičase si soutěžící mohli zařádit na skákacích hradech, kterých tam letos bylo pět, nechat se zvěčnit ve fotokoutku v bláznivých parukách, obdivovat vystoupení zumba tanečnic, vyzkoušet pohled na svět z koňského hřbetu, nechat si vyzdobit tvář barvičkami a občerstvit se u stánků s mnoha pochutinami. Za milé pozvání, spoustu báječných her a jiných super kratochvílí naši nejmladší zatančili na písničku z filmu  Ať žijí duchové, a Maruška s Luckou zase na dvě popové skladby, a tím přispěli do programu celého dne.  Na závěr akce se losovala tombola, ve které byla spousta krásných cen.

Unavení, ale nadšení, plni zážitků a se spoustou odměn jsme se vrátili domů. Už se zase moc těšíme na příští rok, kdy budeme opět slavit MDD.

Publikováno: 16.6.2022 | Autor: děti z trojky