Cyklistická soutěž na Čeladné

To bychom snad ani nebyli my, kdybychom se neúčastnili již tradiční cyklistické soutěže na Čeladné, kterou organizoval místní dětský domov.

Po příjezdu jsme se zaregistrovali, vyzkoušeli jsme si cvičné jízdy z trati a poté proběhlo slavnostní zahájení. Po zahájení se šlo na první disciplínu ze tří a to byla jízda zručnosti, poté následovala nejpomalejší jízda a nakonec byla jízda terénem. Před vyhlašováním výsledků jsme si zahráli společně i s ostatními dětmi z jiných DD fotbal a poté jsme se již dočkali slavnostního vyhlášení, kde nám největší radost udělal Honza, který vyhrál svoji kategorii a obdržel nové jízdní kolo. Naše holky se umístily na 13 až 16 místě z 34 soutěžících, což je také úspěch. Celkově se nám akce líbila a opět jsme dovezli to nejcenější umístění do našeho DD.

Publikováno: 20.6.2016 | Autor: strejda Heinz