Charitativní taneční workshop Hanky Kynychové

Koncem srpna odstartoval Nadační fond Hanky Kynychové druhou dekádu fungování. V Praze 4 v Kulturním centru byl uspořádán taneční workshop. Děti, které jsou zapojeny z našeho domova měly zpočátku obavy, neboť se takovéto akce nikdy neúčastnily.

Velice brzy však jakékoliv obavy opadly. Lekce měli připraveni oblíbení lektoři a naši kamarádi. Leona Qaša Kvasnicová, Petra Parvoničová, Marek Dědík známý ze Star Dance, Igor Šustr, Martin Ivanecký.

Dalším hostem byla Ivana Jirešová, která předala dětem cenné rady ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas.  Lucie Benešová dětem odhalila, že s trémou bojuje celý život. Kaira Hrachovcová dětem doporučila, že je dobré hrát, zpívat či tančit pro jednu konkrétní osobu. Herečka Šárka Vaculíková povídala dětem o tom, jak se točí seriál Ulice. Zpěvačka a hlasová koučka soutěže Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková dětem nejen zazpívala, ale také si připravila dvě hodiny lekce zpěvu a hlasového poradenství pro děti, které se v rámci Hejbejte se a zpívejte   věnují muzikálu. Děti byly nadšené, šťastné a Linda dětem předala mnoho rad a zkušeností.

Idol všech dětí Milan Peroutka, kamarádka Olga Lounová či Míša Tomešová si  našli chvilku, aby děti podpořili. Umělci, nejen pro děti vystoupili, ale také se ochotně s dětmi fotili. Dokonce velkým objektem byla naše Sára, která tak upoutala, že Olga i Milan zpívali jen pro ni (velice mile se Sára culila a styděla, ale ostatní ji moc a moc záviděli).

 Letošní ročník závodů bude na Žofíně, kde se již moc, moc těšíme, i když nás čeká spousta práce, tréninky a nácviky zpěvu. Věříme, že po všech radách, které jsme získali se nám bude vše dařit.

Publikováno: 15.9.2017 | Autor: teta Zuzka