Baškohrátky 2013

Jednu prázdninovou sobotu se kousek od našeho domova konala akce Baškohrátky, den plný zábavy a atrakcí. S dětmi jsme hned po snídani nachystali kola a vypravili se na dobrodružnou cestu přes Místecký les.

Cestu lesem si děti moc užívaly, protože nemusely jet pěkně v řadě za sebou, jako po cestě. Po příjezdu na místo jsme odložili kola do úschovny a prošli si celý areál. Brzy nato začal program dne – seskok parašutistů z letadla přímo na areál letiště, vystoupení klauna s programem pro děti a asi nejzajímavější byly ukázky velké síly železného Zekona. Děti se velmi aktivně hlásily jako pomocníci, kdykoli je železný Zekon vyzval, takže si užily i svou chvilku slávy na pódiu.

Hlavním bodem dne byla soutěž štafet v překonávání netradiční překážkové dráhy, tzv. bootcamp, která byla velmi náročná a týmy měly co dělat, aby ji zvládly.

Nakonec nás už čekala cesta na kole zpět lesem do domova. Při společném obědě jsme si sdělovali své dojmy a při otázce na největší zážitek dne, bylo jednohlasné: „Jízda na kole!“ Děti prostě kola milují a rády se na nich opět vypraví na další výlet nebo zajímavou akci.

Publikováno: 28.8.2013 | Autor: teta Jana S.