Armádní odpoledne v Kozlovicích

Nadešla krásná předprázdninová sobota a my se s dětmi vypravili autobusem do Kozlovic, kde nás pozvali na Armádní odpoledne – dětský den. Jezdíme tam již několik let a víme, že je zde vždy krásný a bohatý program, který obohacujeme i my s dětmi svým krátkým vystoupením.

Po příjezdu se děti připravily na své první vystoupení – tanec MTV a aerobic Šmoulové. Vše se jim moc povedlo a byli roztomilí. Poté se převlékli a běželi si všichni vyzkoušet soutěže, které byly pro ně připraveny. Za každý splněný úkol dostali razítko, a při splnění všech úkolů, pak tašku dobrot a jiných zajímavých předmětů a potřeb. Také si vylosovali los do tomboly a musíme říci, že naše děti měly neskutečné štěstí – žlutý vyhrával automaticky a naši ho měli téměř všichni. Po soutěžích následovalo občerstvení v podobě toustíku, tatranky a pitíčka. Mńam to si všichni pochutnali.

No a pak začalo řádění – skákací hrady, tanky, sledování připravených vojenských akcí, fotografování, apod. Děti nevěděly kam dřív. Pak následoval čas, kdy jsme se šli připravit na předvedení hrané pohádky – O neposlušných kůzlátkách. Hrají malé děti a mají vždy velkou trému, ale myslím, že vše báječně zvládly. Měli jsme při zpáteční cestě  velmi krásný zážitek při nastupování, neboť  pan řidič odmítl platbu za jízdenky a naopak se velice zajímal, zda se vše dětem líbilo, a zda si program užily. Byl tak ochoten, že nám i mimo zastávky zastavil u našeho domova. Moc jsme mu všichni poděkovali, zamávali a utíkali do domova.

Publikováno: 11.7.2018 | Autor: teta Zuzka